Van Haberleri, Van Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

WhatsApp 'kişilerim' nereye gitti! Yeni güncelleme

WhatsApp kişiler nerede? WhatsApp’ın gece geç saatlerde Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine soktugu uygulama sonrası, tüm kullanıcıların durumları silindi. Dakikalarca kişilerini arayan kullanıcılar güncellemeye isyan etti. Türkiye gazetesinde yer alan habere göre sosyal medyada düşüncelerini ifade eden kullanıcılar Kişilerimi geri ver WhatsApp ve Böyle güncelleme olmaz olsun diye sitem etti. Peki durum nasıl geri getirilir?, paylaşımımı kimler görecek, whatsapp durumumu kimler görebilir… Herkesin merak ettiği yenilikler haberimizde..

HİKAYE GELDİ, DURUM GİTTİ

Dünya üzerinde bir milyardan fazla kullanıcısı bulunan dev mesajlaşma ağının yaptığı güncelleme büyük tepki topladı. Konuyla ilgili bir açıklama bekleyen kullanıcılar durumlarını geri istiyor. Ancak TG’nin ulaştığı veriler bunun imkansız olduğunu gösteriyor.

KİŞİLER NEREDE?

Uygulamada kişiler sekmesi ortadan kaldırılırken bu simge yerine hikaye özelliğinin bulunduğü durum geldi. Kullanıcılar bu sekmeye geçtiğinde Instagram ve SnapChat’te gördükleri kaybolan görüntülerle karşılaşıyor.

Kişiler sekmesi ise daha önceden grup oluşturmak için kullanılan sohbet simgesine taşınmış durumda. TG’ye konuşan bazı kullanıcılar gizlilik konusunda endişe ederken, Stalk yaparken karşı taraf beni görecek mi sorusuna da cevap aranıyor. Bu konuyla ilgili de Durum gizlilik ayarlarından hikayelerin kimlere ulaşacağının belirlenebileceği ifade ediliyor.

Sosyal medyada dakikalarca Kişilerim nerede sorusuna cevap arayan kullanıcılar için Whatsapp’ın mesajı şöyle:

Bir önceki yazımız olan Jaguar ve Land Rover elektrikli araçlarını İngiltere’de üretecekler başlıklı makalemizde araclarini, elektrikli ve ingilterede hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri