Van Haberleri, Van Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri
  • Genel
  • 0

Nintendo Switch satış rekorlarını kırdı!

Nintendo Switch, Amerika Birleşik Devletleri’nde en çok satan oyunlar arasında yer alıyor. 

Henüz tam satış rakamları açıklanmasa da, GameStop tarafından yapılan Son yıllarda görülen en başarılı video oyun konsolu çıkışı. yorumları satışların oldukça iyi olduğu yönünde. 

Nintendo, ABD’deki konsol satışı rekorunu kırarak tarihinin en başarılı konsolu Switch ile gurur duyuyor olsa gerek. Geçen haftadan itibaren satışlarına devam eden Nintendo Switch kullanıcılarından bazıları, Reddit üzerinde ekranlarındaki ölü piksellerden şikayet ediyor. 

Tek sorunun; sorunlu ürünleri iade etmek. Sebebi ise çok basit. Nintendo, ölü pikselleri sorun etmediğini resmi web sitesinde açıklıyor. Bu da iade de zorluk yaşanacağı anlamına geliyor. Nintendo Switch ekranından kaybolmayan siyah veya parlak noktalar ve ekranda karanlık veya aydınlık bölgeler hakkındaki bölümde Nintendo’nun resmi cevabı, az sayıda takılmış veya ölü pikseller LCD ekranların karakteridir. Bunlar normaldir ve bir sorun sayılamazlar şeklinde oluyor.

2004 yılında da benzer bir sorun yaşayan Nintendo DS üniteleri için kullanıcı baskısı o kadar fazlaydı ki, Nintendo tüm Nintendo DS ünitelerini tamir etmeyi teklif etmişti.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri