Van Haberleri, Van Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Cem Adrian Van’a geliyor

Van’da onlarca organizasyona imza atan organizatör Emrah Arlı, ünlü sanatçı Cem Adrian konseri düzenliyor. Daha önce de Yüzüncü Yıl Üniversitesi Yardımlaşma ve Dayanışma Topluluğu adına organizasyonlar düzenlediklerini belirten Arlı, “Elde edilen gelir ile 17 üniversite öğrencisine burs verip, yaklaşık 84 aileye de gıda, giyim yardımlarında bulunduk. Amacımız hem yöre insanını eğlendirmek hem de dar gelirli ailelere destek olmaktır” dedi.

10 Nisan’da ünlü sanatçı Cem Adrian’ı Vanlı hayranlarıyla buluşturacaklarını dile getiren Arlı, “Şu ana kadar ilimizde ses getiren büyük organizasyonlara imza attık. Geçen sene halkın yoğun katılım sağladığı Mem Ararat konseri düzenlemiştik. İnşallah Cem Adrian konserinde de aynı yoğunluğu yaşarız. Cem Adrian konserini bende merakla bekliyorum. Van, her şeyin en güzelini hak ediyor” ifadelerini kullandı.

Arlı, Büyük Urartu Oteli’nde saat 19.00’da gerçekleşecek konser için müzikseverlerin 0 543 775 17 78 numaralı telefondan kendisine ulaşabileceğini sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan Fatih Çiftci: “Kentsel dönüşüm ihalesi 15 Mayıs’ta yapılacak” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri