Van Haberleri, Van Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çaldıran’da cami temizliği

Çaldıran Belediye Başkanlığı tarafından ilçe merkezinde bulunan 9 caminin temizliği tamamlandı. Belediye Başkanlığı Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından haftada iki defa camilerin temizliği yapılarak eksiklikleri gideriliyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dündar, ilçe merkezinde ibadete açık 9 caminin düzenli olarak haftada iki defa temizliğini yaptırdıklarını belirterek, “Merkez ve mahalle camilerimizin yapımına, onarımına ve kış mevsiminde ısıtılması konusunda gerekli çalışmalarımız da olmuştu. İbadetgahlarımız bizler için önemlidir. Temizliği, bakım ve onarımı her hafta düzenli olarak yapılmaktadır. Ramazan ayı öncesi ilçe merkezimizdeki camilerimizin genel temizliğini de yaparak, vatandaşlarımızın ibaretlerini güzel bir ortamda yapmasını sağlayarak hayır duasını almaktır” dedi

Bir önceki yazımız olan Van’ın sokakları manilerle yankılanacak başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri