Van Haberleri, Van Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çaldıran Belediyesinden WhatsApp hattı

Çaldıran Belediyesi, vatandaşın hizmete daha çabuk ulaşması için ’0539 552 69 01’ numaralı WhatsApp hattı kurdu. Vatandaşların 7 gün 24 saat karşılık bulabileceği WhatsApp iletişim hattıyla ilçede yaşanan olumsuzlukların daha kısa sürede giderilmesi hedefleniyor.

WhatsApp iletişim numaralarını telefonlarına kaydeden vatandaşlar, her türlü sorun, öneri ve taleplerini fotoğraf ve konum da ekleyerek destekleyebilecekler.

Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar da, halkın kendilerine rahat ulaşması için 7 gün 24 saat hizmet verecek bir WhatsApp hattını hizmete sunduklarını söyledi. Tekin Dundar, “Amacımız, bize ulaşamayan vatandaşlarımızın hizmete, acil bir konuya ihtiyaç duymaları halinde veya şikayetlerle ilgili bize ulaşabilmeleridir. Fotoğraflarla desteklenebilecek sorun, öneri ve talepleri halkımız gece gündüz demeden bize ulaştırabilirler. Halkımıza en güzel hizmetleri sunmak ve rahat bir yaşam sağlamalarını kendimize görev bildik” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Van’da ‘Evlilik Öncesi ve Evlilik’ konulu seminer başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir